Tłumaczenia uwierzytelnione ("przysięgłe")

Pierwszy etap to skanowanie dokumentu w średniej rozdzielczości (najlepiej, żeby każdy skan „ważył” poniżej 1MB) i zapisanie go w jednym z popularnych formatów dla plików graficznych. Następnie należy przesłać pliki korzystając z formularza (w przypadku, gdy jest tylko 1 plik) lub mailem na adres info@victoria.com.pl. Dokumenty można również przesłać faksem pod numer 22 207 29 07 (ogólnopolski serwis faksowy) oraz pocztą. Należy koniecznie pamiętać o podaniu następujących informacji:

  • imię i nazwisko, ew. nazwa firmy,
  • numer telefonu,
  • na jaki język mają zostać przetłumaczone przesłane materiały,
  • żądany termin realizacji.

Kontakt z naszej strony w godzinach pracy naszego biura następuje w ciągu kilkunastu minut. Przesyłamy dokładną wycenę oraz proponowany termin realizacji tłumaczenia. Tłumaczenia najpopularniejszych języków (angielski, rosyjski, niemiecki, ukraiński, francuski, niderlandzki) wysyłamy pocztą w 95% przypadków już na następny dzień roboczy.

Tłumaczenia są przesyłane pocztą priorytetową (dochodzą na kolejny dzień roboczy po wysłaniu, koszty przesyłki zawarte są w cenie) lub kurierem (na życzenie klienta i za dopłatą). Istnieje również możliwość otrzymania zeskanowanych tłumaczeń (za niewielką dopłatą). Płatność następuje w trybie wskazanym przez Biuro (dla firm przelewowa faktura VAT płatna w terminie 7 lub 14 dni dołączana do przesyłki z tłumaczeniami, dla klientów indywidualnych i zagranicznych – przedpłata na konto lub pobranie, według uznania Biura). Akceptujemy również karty kredytowe oraz płatności w systemie PayPal oraz Moneybookers.

Tłumaczenia można zlecić z każdego miejsca na świecie, nie trzeba do tego przesyłać nam dokumentów drogą pocztową ani posiadać konta w polskim banku.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa zapytania przed jego wysłaniem lub po wysłaniu, prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 784 122 555.


LISTA MIAST OBJĘTYCH OFERTĄ BIURA TŁUMACZEŃ ALPHA W ZAKRESIE TŁUMACZEŃ UWIERZYTELNIONYCH


ALPHA - biuro tłumaczeń Warszawa oferujące tłumaczenia przysięgłe.

Informacje na temat tłumaczeń uwierzytelnionych ("przysięgłych") można uzyskać pod numerem telefonu
784 122 555
.
Drogą e-mailową informacji udzielamy pod adresem info@victoria.com.pl.


Tagi: biuro tłumaczeń Warszawa, tłumaczenia przysięgłe Warszawa, tłumaczenia Warszawa