Tłumaczenia zwykłe pisemne

Teksty do tłumaczenia (w dowolnym formacie) należy przesłać mailem na adres info@victoria.com.pl. Teksty można również przesłać faksem pod numer 0-22 207 29 07 (ogólnopolski serwis faksowy) oraz pocztą (w formie druku lub na nośniku, np. pendrive lub płyta CD/DVD).

W przypadku plików o dużej objętości istnieje możliwość skorzystania z naszego wewnętrznego serwera FTP (prosimy o kontakt w przypadku chęci skorzystania z niego). Należy koniecznie pamiętać o podaniu następujących informacji:

  • imię i nazwisko, ew. nazwa firmy,
  • numer telefonu,
  • na jaki język mają zostać przetłumaczone przesłane materiały,
  • żądany termin realizacji.

Kontakt z naszej strony w godzinach pracy naszego biura następuje w ciągu kilkunastu minut. Przesyłamy dokładną wycenę oraz proponowany termin realizacji tłumaczenia.

Płatność następuje w trybie wskazanym przez Biuro (dla firm przelewowa faktura VAT płatna w terminie 7 lub 14 dni dołączana do przesyłki z tłumaczeniami, dla klientów indywidualnych i zagranicznych – przedpłata na konto). Akceptujemy również karty kredytowe oraz płatności w systemie PayPal oraz Moneybookers.

Tłumaczenia można zlecić z każdego miejsca na świecie, nie trzeba do tego przesyłać nam dokumentów drogą pocztową ani posiadać konta w polskim banku!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa zapytania przed jego wysłaniem lub po wysłaniu, prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 793 217 007.

 

LISTA MIAST OBJĘTYCH OFERTĄ BIURA TŁUMACZEŃ ALPHA W ZAKRESIE TŁUMACZEŃ PISEMNYCH


ALPHA - biuro tłumaczeń Warszawa oferujące tłumaczenia przysięgłe.

Informacje na temat tłumaczeń uwierzytelnionych ("przysięgłych") można uzyskać pod numerem telefonu
784 122 555
.
Drogą e-mailową informacji udzielamy pod adresem info@victoria.com.pl.


Tagi: biuro tłumaczeń Warszawa, tłumaczenia przysięgłe Warszawa, tłumaczenia Warszawa