Tłumaczenia uwierzytelnione w Pruszkowie

Pruszków

Jak zlecić tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione) w Pruszkowie?

Pruszków to jedno z miast, w których oferujemy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione).

Oferta ta obejmuje również tłumaczenia ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Aby zapoznać się z ofertą tłumaczeń ustnych, kliknij tutaj.

Nasze biuro przyjmuje dokumenty do tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego w następujący sposób:

Tłumaczenie zostanie wycenione w ciągu kilkunastu minut, odpowiedź otrzymacie Państwo drogą telefoniczną lub e-mailem. Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Gotowe tłumaczenia wysyłamy w najszybszym możliwym terminie (w przypadku większości języków tego samego lub następnego dnia roboczego) poleconym listem priorytetowym. Na życzenie tłumaczenia możemy również wysłać wskazaną przez klienta firmą kurierską.

Zapłata za tłumaczenie

Klientów instytucjonalnych (firmy, urzędy, organizacje) prosimy o podanie danych niezbędnych do wystawienia przelewowej faktury VAT płatnej w terminie 7 dni (do negocjacji) od daty otrzymania tłumaczenia. Faktura jest wysyłana wraz z tłumaczeniami. W przypadku większych zleceń poprosimy o przesłanie zamówienia pisemnego podpisanego przez właściciela firmy lub inną osobę uprawnioną do składania zamówień.

Klienci indywidualni zostaną poproszeni o uiszczenie opłaty z góry (przelewem lub karta kredytową poprzez system PayPal), po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje również możliwość wysłania tłumaczeń za pobraniem. Za wykonaną usługę zostanie wystawiona imienna faktura .


ALPHA - biuro tłumaczeń Warszawa oferujące tłumaczenia przysięgłe.

Informacje na temat tłumaczeń uwierzytelnionych ("przysięgłych") można uzyskać pod numerem telefonu
784 122 555
.
Drogą e-mailową informacji udzielamy pod adresem info@victoria.com.pl.


Tagi: biuro tłumaczeń Warszawa, tłumaczenia przysięgłe Warszawa, tłumaczenia Warszawa