Zamówienie

Jak zamówić usługę tłumaczenia?

Wszystkie usługi oferowane przez nasze Biuro możecie Państwo zamówić korzystając z formularza, wysyłając zapytanie drogą mailową na adres info@victoria.com.pl lub telefonicznie, kontaktując się z jednym z wybranych numerów:


tłumaczenia zwykłe
793 217 007

tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)

784 122 555

tłumaczenia ustne

665 000 011

Odpowiedź na 95% zapytań wysyłamy już w ciągu 40 minut, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na odpowiedź prosimy o kontakt telefoniczny zaraz po wysłaniu zapytania.


UWAGA!


Zapewniamy całkowitą poufność przy realizowaniu wszystkich zleceń. Do powierzonych nam materiałów oraz dokumentów nie ma dostępu nikt poza pracownikiem naszego biura oraz tłumaczem. Wszystkie dokumenty przesłane do wyceny w formie zapytania są niszczone natychmiast po otrzymaniu informacji o rezygnacji ze zlecenia po przedstawieniu naszej oferty lub po zakończeniu realizacji zlecenia.

Po otrzymaniu zapytania emailem lub poprzez formularz natychmiast przystępujemy do  bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi. Z reguły odpowiedź nadchodzi już po kilkunastu minutach.

Wszystkie powierzone nam materiały są przechowywane z zachowaniem wszelkich zasad największej dbałości o ich poufność, nie są rozpowszechniane bez zgody zleceniodawcy, osoby trzecie nigdy nie mają do nich dostępu. Dokumenty przesłane przez Klienta oraz wykonane tłumaczenia są na życzenie bezpowrotnie usuwane natychmiast po zamknięciu danego projektu.


ALPHA - biuro tłumaczeń Warszawa oferujące tłumaczenia przysięgłe.

Informacje na temat tłumaczeń uwierzytelnionych ("przysięgłych") można uzyskać pod numerem telefonu
784 122 555
.
Drogą e-mailową informacji udzielamy pod adresem info@victoria.com.pl.


Tagi: biuro tłumaczeń Warszawa, tłumaczenia przysięgłe Warszawa, tłumaczenia Warszawa